Nasza klinika

Od przeszło 10 lat tworzymy przede wszystkim nowoczesną chirurgię plastyczną oraz onkologiczną na Warmii i Mazurach. Z naszych usług korzystają zarówno pacjenci krajowi, jak i zagraniczni

Nasza klinika

Naszą wspólną historię zaczynaliśmy w 2011 roku jako Europejskie Centrum Chirurgii Plastyczne. W 2013 roku ze względu na rozszerzenie działalności o chirurgię onkologiczną, pracownię mammografii i badania kliniczne zmieniliśmy nazwę na Profmedicus. Staliśmy się istotną i rozpoznawalną firmą na rynku medycznym.

Aktualnie Profmedicus udziela świadczeń w ramach finansowania prywatnego jak i w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Posiadamy poradnie chirurgii onkologicznej w Mrągowie, poradnię chirurgii plastycznej w Olsztynie, chirurgię plastyczną w ramach zespołu chirurgii jednego dnia, oraz oddział chirurgii plastycznej (leczenie stacjonarne) w WSR w Ameryce.

 • Zapewniamy świadczenia medyczne na wysokim europejskim poziomie.
 • Nasza historia to jednak nie tylko ostatnie 10 lat działalności spółki Profmedicus, ale także doświadczenie całego naszego zespołu.
 • Dokładamy wszelkich starań, by pacjent zawsze miał poczucie, że trafił w dobre ręce.

Zespół ten to lekarze z tytułami naukowymi, praktycy operujący od wielu lat, personel medyczny oddany pracy na rzecz pacjenta, jak i wykfalifikowana kadra administracyjna. Jesteśmy silnie związani z Warmią i Mazurami, ale nasz zespół to także osoby, które doświadczenie i renomę zdobywały w międzynarodowych ośrodkach.

 • Najlepszą oceną naszych umiejętności, profesjonalizmu oraz dbania o dobro pacjenta są tysiące naszych podopiecznych, jaki i ich rodzin, które powierzyły nam zdrowie swoich bliskich i obdarzyły nas zaufaniem.
 • Doświadczenie nauczyło nas, że zgrany zespół medyczny, odpowiednio dobrana terapia i rekonwalescencja oraz optymizm naszch pacjentów, dają najlepsze rokowania na szybki powrót do zdrowia.
 • Dzięki ciągłemu rozwijaniu naszych umiejętności oraz budowaniu nowoczesnego zaplecza, a także korzystaniu z najnowocześniejszych metod i sprzętu robimy wszystko, aby pacjent jak najszybciej mógł powrócić do pełni sił oraz do swojej rodziny.

Siedziba Profmedicus

Profmedicus to:

 • chirurgia plastyczna, estetyczna, onkologiczna, ogólna,
 • poradnie chirurgii onkologicznej oraz plastycznej,
 • rehabilitacja przed i pooperacyjna,
 • świadczenia zdrowotne finansowane ze środków prywatnych pacjentów jak i źródeł NFZ,
 • doświadczony zespół lekarski oraz pomocniczy,
 • ośrodki w Olsztynie, Ameryce k. Olsztynka, Mrągowie.

Wysokiej klasy i najnowocześniejszy sprzęt taki jak wysokospecjalistyczne endoskopy do chirurgii z torem wizyjnym KarlStorz, ArgoPlasma, innowacyjny aparat do znieczulania GE, nowoczesny wideodermatoskop, urządzenie do liposukcji NIL, ultrasonograf Vinno, urządzenie do liposukcji MicroAir, Laser CO2 SmartXide DEKA, urządzenie do kriochirurgii, Thermo Scientific Cryostat + nóż Humbyego, SkinPen.

Blok operacyjnyMasz pytania?

Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe.

  Logotypy: Unia Europejska

  Projekt: RPWM.01.05.02-28-0075/23 "Poprawa jakości leczenia pacjentów z wykorzystaniem innowacji medycznych".

  Oś Priorytetowa: Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur
  Działanie: Nowoczesne firmy
  Podziałanie: Odtwarzanie gospodarczego dziedzictwa regionu

  https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/

  Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

  Zakupiony sprzęt w ramach projektu:
  Wyjście 
  Przeiń na górę