Wypoczynek na Warmii i Mazurach połączony z zabiegami chirurgii plastycznej.

Wypoczynek na Warmii i Mazurach połączony z zabiegami chirurgii plastycznej.

MEDISPA to jedyny w swoim rodzaju pakiet usług medycznych oraz oferta wypoczynkowo – rehabilitacyjna. Typowy pobyt pacjenta w placówce medycznej związany z zabiegiem chirurgii plastyczne to jeden lub dwa dni.

Badania naukowe jak i nasze doświadczenie potwierdzają, że najlepsze efekty pacjenci uzyskują będąc odpowiednio przygotowani do zabiegu, zrelaksowani przed nim jak i gdy mają możliwość kliku dniowego odpoczynku już po operacji.

Rehabilitacja pooperacyjna przebiega najlepiej, gdy pacjent nie jest narażony na codzienny stres związany z życiem zawodowym. Dlatego nasi pacjenci którzy korzystają z usługi MEDISPA już dzień przed zabiegiem przyjeżdżają do naszego partnera, otrzymują dietę odpowiednio zbilansowaną na potrzeby operacji i znieczulenia, relaksują się w wyjątkowych wnętrza oraz okolicznościach przyrody. Natomiast po operacji korzystają z profesjonalnej opieki pooperacyjnej, poddawani są zabiegom rehabilitacyjnym aby pełnym sił wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Biorąc pod uwagę zakres świadczonych w ramach MEDISPA usług można z przekonaniem stwierdzić, że jest to wyjątkowe rozwiązanie dedykowane dla najbardziej wymagających klientów.

 

Zobacz również

Logotypy: Unia Europejska

Projekt: RPWM.01.05.02-28-0075/23 "Poprawa jakości leczenia pacjentów z wykorzystaniem innowacji medycznych".

Oś Priorytetowa: Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur
Działanie: Nowoczesne firmy
Podziałanie: Odtwarzanie gospodarczego dziedzictwa regionu

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Zakupiony sprzęt w ramach projektu:
Wyjście 
Przeiń na górę